Написати в viber+38 (066) 073-19-44 з 10:00 до 19:00, сб-нд - вихідний
Знижка 5% за промокодом "PREGNANT5" до 11.06.24! Поспішайте!
Лонгслів для вагітних та годуючих Ліловий
Акція
Розміри: , , , ,
Розміри: , , ,
Розміри: ,
Вітровка для вагітних зі вставкою для дитини 3 в 1 Чорний
Акція
Розміри: , , ,
Демісезонна слингокуртка 3 в 1 Бежева
Акція
Розміри:
Розміри: , , ,

Компанія Love & Carry® веде свою історію з 2010 р. Саме тоді на світ з'явилась дівчинка Лія, яка змінила світ нашої молодої і творчої родини. Разом з появою довгоочікуваного малюка, народилася і мрія – жити повним життям, безперешкодно продовжувати пізнавати світ, але вже в повній гармонії з малюком. Саме такі відчуття нам подарували слінги.

Перепробувавши різні види переносок, ми усвідомили, що ні один з них нам не подобається повністю. Рішення спробувати створити свій слінг не було спонтанним: ми точно знали, що можемо краще, якісніше, красивіше і дешевше.

Знаково, що разом з ідеєю, до нас прийшли і потрібні люди. Команда Love & Carry зростала, об'єднуючи фахівців з абсолютно різних сфер, ведених метою створювати продумані та зручні перенесення. Наше головне завдання – створювати дитячі переноски, в яких хочеться носити малюка, тому що це зручно, красиво і так комфортно. Співробітники Love & Carry – мами, тата, дядьки, і навіть бабусі, для нас немає чужих дітей, і саме тому кожна наша колекція, кожен новий продукт, робиться з любов'ю і з думками про наших маленьких клієнтів.