Написать в viber +38 (066) 073-19-44 с 10:00 до 19:00, сб-вс - выходной
400 грн
Размеры: ,
500 грн
Размеры: , ,
567 грн
Размеры:
567 грн
Размеры:
580 грн
Размеры:
580 грн
Размеры: ,
600 грн
Размеры:
640 грн
Размеры: ,
675 грн
Размеры:
690 грн 740 грн
−7%
Сарафан для беременных "Лада" (розы)
Акция
Размеры: ,
700 грн 740 грн
−6%
Сарафан "Лада"(желтый)
Акция
Размеры:

Прогресивним прийдешнім матусям абсолютно не обов'язково прощатися з популярною, улюбленим одягом і заповнювати власний гардероб безглуздими і безформними речами, вкривають живіт. Саме для вас, супермама, популярні стилісти дають цю органічну і комфортний одяг, як сарафан. Так як толково зібрані і як слід сидять сарафани для вагітних прослужать вам протягом усього терміну причому навіть після виходи в світ малюка. Пропонуємо спільно з web-сайтом для матусі кинутися в світ популярних, модних і неможливо привабливих літні сарафанів для вагітних. Сарафан в даний час - це 1 з найзатишніших і незамінних речей у гардеробі вагітної молоді жінки, що допомагає їй протягом всіх вдалих місяців «надії» залишатися симпатичною і цікавою, не обмежуючи її переміщень, не здавлюючи підростаючий, привабливий жівот.купіть сарафани для вагітних : зручні і дуже красиві моделі Самий збалансований варіант для вагітної жінки - сарафан, який має підвищену талію, що забезпечує вірну підтримку грудей. Вільна і розширена спідниця такої моделі Зимові Сарафани не заважатиме зростаючому животу, а елегантна драпірування дасть кокетливий і завзятий вигляд. Також в нашому магазині представлено сукні для вагітних.

Літні сарафани для вагітних

До переваги сарафана для вагітних можливо віднести те, власне в зимові місяці на його базі можна скласти трохи різновидів як урочистої, а й щоденної одягу. Поєднання з блузками, светрами, кофточками дозволить залишатися в масштабах того стилю одягу, який прийнятий в колективі, до епізоду виходу в декрет. У річному ж сезоні сарафан, який пошитий з природних які були використані, можливо єдиним предметом одягу, і, в купе з аксесуарами, дозволить зробити закоренілий і модний образ.
Спасибі певного розкроювати сарафан, в особливості влітку, можна вважати основою гардероба вагітної жінки. Краща модель для майбутньої матері - сарафани з підвищеною талією, які гарантують додаткову підтримку грудей, і незалежної спідницею, не стискує переміщення і, тим паче, що не здавлює зростаючий животик. Зимові Сарафани Також, модний варіант сарафана для вагітної жінки - відомий стиль baby-doll, практично постійно залишається слушним і важливим, і сарафани з невеликою драпіруванням, за стилем і розкроюють нагадують саронг. Зрештою неперевершено підійде сарафан з відкритою спиною - в цьому сарафані не стане гаряче в тому числі і в умовах підвищених температур. Найкраще обирати сарафан з широкими бретелями, які дадуть допоміжну підтримку грудей і зовсім не стануть врізатися в шкуру і натирати.

Як правило сарафани, які дама обирає задовго до вагітності, залишаються в її гардеробі до самих останніх термінів вагітності - спасибі незалежної спідниці, відмінно приховує в тому числі і немаленький животик. По суті, для гардероба вагітної жінки немає потреби купувати особливий одяг для вагітних - можна витратити гроші на трохи сарафанів з підвищеною талією або в стилі baby-doll на один-два обсягу більш і виглядати модно в тому числі і на заключних місяцях вагітності .