Написать в viber +38 (066) 073-19-44 с 10:00 до 19:00, сб-вс - выходной
246 грн
Размеры:
282 грн
Размеры: , , ,
368 грн
Размеры:

Перебуваючи в цікавому положенні, дівчата намагаються всіляко його підкреслити. Ера величезних балахонів і безформною одягу відійшла в минуле століття. Сьогодні вагітність знаходиться на піку моди. Однією з оригінальних і красивих видів шати є лосини для вагітних, які носять разом з кофтиною або туничку. Вони не сковують рухи, надають максимальний комфорт під час пересування, не тиснуть на живіт. Деякі жінки, намагаючись заощадити, вибирають звичайні моделі. Але вони не зовсім нешкідливі для такого цікавого положення. Справа в тому, що пояс звичайних лосин йде з низькою талією, що може спровокувати здавлювання живота і, як наслідок, може виникнути запаморочення або того гірше патологію плода.

Легінси і лосини для вагітних

Якщо шукаєте якісні лосини для вагітних, інтернет магазині Mamochka запропонує Вам те, що потрібно. Лосини з нашого асортименту мають високою талією, яка здатна надійно огорнути турботою більшу частину живота. Такий крій дає можливість забезпечити правильну підтримку живота, і зменшити навантаження на спину.

Високоякісні лосини для вагітних купити за низькими цінами можна, відвідавши наш сайт. Ми пропонуємо тільки якісні вироби, що дуже важливо для кожної з жінок.